Totolotek Kod Promocyjny Czerwiec 2024: ** BETTORS ** – Zarób do 20 zł w Freebets

Zacznij już dziś, korzystając z naszego ekskluzywnego Totolotek kod promocyjny “BETTORS”, obowiązującego przez cały rok 2019.

Zweryfikowana
BETTORS
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
Bonus powitalny: 20 PLN Freebet + 1000 PLN Bonus depozytowy.
Wygasa w dniu: 31-12-2023
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu
Wpisz tutaj swój Totolotek kod promocyjny „BETTORS”

Totolotek Kod Promocyjny

TotolotekBonus i ofertyTotolotek Kod Promocyjny
Bonus Powitalny 20 PLN Freebet BETTORS
Bonus Powitalny (2) 1000 PLN Bonus depozytowy BETTORS
GRAM GRUBO! Zwiększ wygraną o 14% BETTORS

Rejestracja za pomocą Totolotek Kod Promocyjny “BETTORS”

Przed rozpoczęciem gry u bukmachera Totolotek należy utworzyć nasze osobiste konto gracza. Proces rejestracyjny składa się z kilku etapów.

Na początku formularza rejestracyjnego podajemy nasz adres e-mail oraz numer telefonu. Potwierdzamy również zgody marketingowe oraz akceptujemy regulaminy. W drugim etapie rejestracji ustalamy naszą nazwę użytkownika, hasło, pytanie pomocnicze oraz co najważniejsze wprowadzamy kod promocyjny. Krok 3 to uzupełnienie naszych danych osobistych, jak m.in. imię, nazwisko, data urodzenia, numer PESEL oraz danych adresowych.

Po przebrnięciu przez te trzy etapu utworzyliśmy konto tymczasowe. Zostanie ono przekształcone w pełni aktywne konto po zweryfikowaniu naszej tożsamości. Dokonamy tego za pomocą skanów dowodu osobistego oraz uzupełniając numer osobistego rachunku bankowego.

Bonus na start

Bukmacher Totolotek przygotował dla nowych graczy podwójny bonus powitalny. Po rejestracji konta gracza i jego aktywacji otrzymamy Freebet o wartości 20 PLN. Druga promocja powitalna czeka na nas po dokonaniu pierwszego depozytu. Otrzymamy wówczas 100% wkładu aż do kwoty maksymalnej 1000 PLN.

Darmowy zakład możemy użyć na kupon, który posiada co najmniej jedno zdarzenie, z minimalnym kursem 2.00.  Wypłacenie środków bonusowych pozyskanych z tytułu freebetu możliwe będzie po dokonaniu nimi trzykrotnego obrotu.

W przypadku Bonusu Powitalnego 100% kupony zawarte za środki bonusowe, jak i środki z salda głównego muszą posiadać minimum jedno zdarzenie z minimalnym kursem 2.00. Wypłacenie bonusu możliwe będzie po dokonaniu trzykrotnego obrotu sumą pierwszej wpłaty oraz otrzymanego bonusu.

Najnowsze promocje Totolotek

Oprócz oferty powitalnej bukmacher Totolotek przygotował również dla swoich graczy ciekawe promocje.

Codziennie zwiększamy kursy

Promocja w ramach której bukmacher wybiera codziennie 5 najciekawszych zdarzeń i zwiększa w nich kursy na faworytów. Łącząc wydarzenia z tej swojego rodzaju „super oferty” możemy całkiem nieźle powiększyć ewentualną wygraną.

GRAM GRUBO!

Promocja umożliwia zwiększenie wygranych na naszych kuponach o 14% (dotyczy zarówno oferty toto-mix jak i live)

– GRAM GRUBO PIĄTEK –  promocja obowiązuje w każdy piątek. Minimalna stawka wynosi 100 PLN. Minimalny kurs pojedynczego zakładu lub kuponu akumulowanego to 2.00. W przypadku kuponu wielokrotnego, każde zdarzenie musi posiadać kurs minimalny 1.06. Po spełnieniu tych warunków otrzymamy bonus, który zwiększy ewentualną wygraną na naszym kuponie o 14%.

– GRAM GRUBO – Europejskie Puchary – minimalna stawka wynosi 20 PLN, a uwarunkowania kursowe w ofercie są identyczne, jak w promocji piątkowej – pojedynczy zakład lub kupon akumulowany 2.00, a na kuponie wielokrotnym każde zdarzenie o minimalnym kursie 1.06. Podobnie, jak wyżej, po spełnieniu tych wymogów, nasza ewentualna wygrana zostanie powiększona o 14%.

– GRAM GRUBO – Reprezentacja – trzecia oferta w ramach promocji GRAM GRUBO! Dzięki niej także możemy zwiększyć nasze wygrane o 14%. Warunki bonusu są identyczne, jak w przypadku promocji piątkowej oraz związanej z Europejskimi Pucharami. Oferta ta dotyczy wszystkich spotkań reprezentacji Polski – zarówno meczów oficjalnych, jak i towarzyskich.

POLEĆ PRZYJACIELA

Totolotek nagradza także graczy, którzy polecili przyjaciela do wspólnej gry. Za każdego znajomego, który zarejestruje się z twojego polecenia otrzymasz 70 PLN. Co ważne – nie ma górnego limitu poleconych osób. (limit taki występuje w konkurencyjnych firmach) W zakładce „Moje konto” wpisujemy adres e-mail znajomego, a ten musi kliknąć w link otrzymany w wiadomości e-mail od bukmachera Totolotek.

VIP Club

To ekskluzywne grono, do którego można dostać się jedynie na zaproszenie bukmachera. Pod uwagę brane są przede wszystkim: staż, regularność i częstotliwość obstawiania, wysokość obrotu, depozyty, wygrane. Członkostwo w klubie daje kilka możliwości, które nie przysługują standardowym graczom. Wśród nich wyróżnić można m.in. dodatkowe freebety, konkursy, dedykowaną obsługę klienta, a także unikalne promocje.

BET Club

W przeciwieństwie do VIP Club, jego członkiem zostać może każdy. To klub gracza, w którym zbieramy punkty za obstawianie zakładów. Punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody rzeczowe, czy bonusy od Totolotek. Ponadto bukmacher przewidział nagrodę główną, w postaci atrakcyjnego wyjazdu zagranicznego.

FAQ

Czy obstawianie w Totolotek jest legalne?

Tak. Totolotek działa na podstawie licencji udzielonej przez Ministerstwo Finansów w dniu 02.04.2019.

Jaki jest minimalny depozyt?

W przypadku skorzystania z opcji przelewu bankowego możemy wpłacić na swoje konto gracza nawet symboliczną złotówkę.

Czy konieczna jest weryfikacja tożsamości?

Tak. Bukmacher uzyskując licencję zobowiązał się przestrzegać określonych norm. Jedną z nich jest weryfikacja tożsamości gracza przed pełną aktywacją jego konta. Wyklucza to między innymi możliwość gry osób niepełnoletnich. Weryfikacji dokonujemy za pośrednictwem przesłania skanów dowodu tożsamości.

Czy istnieje możliwość wypłaty środków na wirtualne portfele jak np. Skrill?

– Nie ma takiej możliwości. Kolejny raz odwołamy się do obowiązującego w Polsce prawa. W zgodzie z nim bukmacher Totolotek umożliwia podjęcie środków z konta gracza wyłącznie na nasz osobisty rachunek bankowy.

Czy bukmacher pobiera podatek od wygranych?

– Tak. Totolotek pobiera ustawowy podatek od wygranych.

Totolotek – najważniejsze informacje 

Totolotek to najstarszy istniejący bukmacher na polskim rynku zakładów wzajemnych. Firma ta operuje nieprzerwanie od 1992 roku. Mimo swojego wieku bukmacher ciągle wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zapraszamy poniżej do zapoznania się ze szczegółami jego platformy.

Metody płatności

Bukmacher oferuje szeroki, jak na polski rynek wachlarz metod płatności. W przypadku wypłat, ze względu na obowiązujące prawo, Totolotek takiego pola do popisu już nie ma.

Wpłaty na konto 

Zasilenie konta gracza możliwe jest za pośrednictwem kilku metod:

Natychmiastowe przelewy bankowe za pośrednictwem DOTPAY lub TPAY (transferuj)

Operatorzy obsługują około 30 banków. Kwota minimalnego doładowania wynosi 1 PLN, a środki na naszym koncie księgowane są zazwyczaj do 15 minut.

Karty płatnicze VISA oraz Mastercard

Podobnie, jak w przypadku przelewów minimalna kwota doładowania to złotówką. Księgowanie środków zajmuje taki sam czas – do 15 minut.

Paysafecard

Konto zasilać możemy kwotami od 20 PLN. Doładowania dokonujemy za pomocą wpisania kodu z karty pre-paid.

Skrill

Ciekawą możliwością wpłaty jest portfel wirtualny Skrill. Póki co niewielu bukmacherów w Polsce zdecydowało się na taką opcję.

Zarówno zasilając Paysafecard, jak i Skrillem środki na koncie gracza znajdą się do 15 minut.

Wypłaty 

Wypłaty możliwe są tylko na zweryfikowany, osobisty rachunek bankowy.

Wypłaty realizowane są przed bukmachera w dni robocze o godzinie 12:00. Wszystkie zlecenia wypłat złożone w danym dniu do godziny 10:00 zostaną przed bukmachera zrealizowane w tym samym dniu. Jeżeli zrobimy to później  – będziemy musieli poczekać na następny dzień roboczy.

Środki na naszym koncie bankowym powinny „wylądować” w ciągu maksymalnie 1-2 dni roboczych.

Platforma i oferta Totolotek

Strona bukmachera utrzymana jest w ciemnej tonacji kolorów. Dominuje tu przede wszystkim kolor czarny, szary oraz pomarańczowy.

Poszczególne sekcje na stronie

Strona zakładów bukmacherskich Totolotek jest zbudowana podobnie, jak większość witryn w branży. Intuicyjność to jedna z kluczowych rzeczy do odniesienia sukcesu.

Na stronie wyróżnić możemy cztery główne sekcje – górna, lewa, środkowa oraz prawa.

Górna część to okienko do logowania, a także menu główne, które pozwoli nam poruszać się pomiędzy zakładami przedmeczowymi, zakładami na żywo, zakładami wirtualnymi, podstroną z bonusami, podstroną z aplikacją mobilną, a także działem pomocy.

Po lewej stronie znajduje się menu, w którym możemy przemieszczać się pomiędzy poszczególnymi sportami, a także rozgrywkami. Na samej górze widzimy aktualnie polecane przez bukmachera rozgrywki, a także filtr, dzięki któremu płynnie znajdziemy interesujące nas zdarzenia.

Centralna część witryny zakładów bukmacherskich to szczegółowa oferta na zdarzenia. Jeżeli nie dokonaliśmy żadnego wyboru w lewym menu, to wyświetlą nam się tutaj promowane zakłady, a także zakłady z oferty o podwyższonych kursach.

Prawą stronę przeznaczono do wszelkich operacji na naszym kuponie. Mamy też możliwość wysłania szybkiego zakładu. Ponadto Totolotek w prawej sekcji informuje o najciekawszych rzeczach ze swojej aktualnej oferty, za pośrednictwem czy to grafik, czy wizualizacji flash.

Oferta zakładów bukmacherskich 

Totolotek ofertuje swoim klientom obstawianie około 20 różnych sportów, wśród których wyróżnić można takie popularne dyscypliny, jak:

– piłka nożna

– tenis

– koszykówka

– siatkówka

– formuła 1

– boks

– baseball

– futbol amerykański

– rugby

– żużel

– siatkówka plażowa

– snooker

– mma

– e-sport

– tenis stołowy

W ofercie bukmachera znajdziemy również mniej popularne w Polsce sporty, do jakich z całą pewnością zaliczają się:

– futbol australijski

– krykiet

– pesapallo

Zwłaszcza ostatnia nazwa sportu może niewiele mówić. Jest to gra podobna do baseballu, nazywana potocznie „fińskim baseballem”. To właśnie w Finlandii jest ona uznawana za dyscyplinę narodową.

Oprócz dyscyplin nazwijmy to „realnych”, bukmacher przygotował też swoją autorską ofertę sportów wirtualnych, gdzie grać możemy niemalże przez całą dobę.

Ponadto Totolotek dostarcza zakłady sezonowe, zakłady specjalne, czy finansowe. W tych ostatnich mamy możliwość postawienia na kursy walut.

Na stronie znajdziemy dziennie od kilku do kilkunastu tysięcy zdarzeń. Najciekawsze wydarzenia mają w ofercie blisko 200 rynków.

Zakłady live 

Bukmacher oddał do dyspozycji graczy także zakłady live, w skład których wchodzi cała oferta zakładów dostępnych przedmeczowo. Bukmacher nie zdecydował się na wprowadzenie transmisji wideo, ale całkiem przyjemnie wygląda match tracker.

Graficzna wizualizacja spotkań 

Wspomniany match tracker to niewątpliwie spore uatrakcyjnienie dla osób lubiących grać na żywo. Za pośrednictwem graficznej wizualizacji mamy możliwość śledzenia aktualnego przebiegu meczu.

Biorąc pod lupę piłkę nożną, dowiemy się, w którym sektorze aktualnie znajduje się futbolówka oraz, czy dana drużyna przeprowadza groźną akcję. W oknie z wizualizacją znajdziemy również statystyki meczowe na żywo, a także garść ogólnych statystyk – jak np. ostatnie wyniki danej drużyny, średnia liczba strzelanych oraz traconych goli.

Podobnie match tracker prezentuje się w przypadku tenisa, siatkówki, koszykówki, czy innych dyscyplin. Wszystko to znacznie umili grę na żywo, a także w przypadku statystyk – może ułatwić decyzję, na którą drużynę, czy na jakie zdarzenie obstawić.

Brak pomysłu na zakład? 

Jeżeli nie masz pomysłu na zakład, to bukmacher wychodzi naprzeciw z ofertą zwaną QUICKBET. Definiujemy stawkę, wygraną, ilość zdarzeń oraz datę zakładu, a system losowo wybierze dla nas odpowiedni kupon, który możemy zaakceptować i obstawić lub odrzucić. To ciekawy pomysł dla osób niezdecydowanych lub tych, które lubią wyjątkowe ryzyko. Można rzec, że to swego rodzaju „chybił-trafił” znany z kolektur Totalizatora Sportowego.

Obsługa klienta

Totolotek umożliwia kontakt z obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo, infolinii telefonicznej, a także mailowo.

Najszybszym sposobem rozwiązywania problemów jest czat online. Konsultanci dostępni są niemalże przez całą dobę, a czas oczekiwania na rozmowę nie przekracza kilku minut.

Z kolei Infolinia funkcjonuje przez 7 dni w tygodniu, w godzinach 9:30 – 20:00. Obowiązuje standardowa cena za minutę połączenia.

Trzecim wariantem pomocy jest poczta elektroniczna. Konsultanci odpowiadają na nasze zapytania w ciągu 24 godzin, a w większości przypadków zajmuje to zdecydowanie mniej czasu.

Ponadto Totolotek udostępnił swoim graczom również rozbudowany dział pomocy, gdzie znajdują się najważniejsze informacje, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Dział ten dostępny jest zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Aplikacja mobilna Totolotek Sport

Obstawiać zakłady, a także przeglądać nasze konto gracza możemy nie tylko za pośrednictwem witryny internetowej, ale również korzystając z aplikacji mobilnej. Ten model staje się coraz bardziej popularny w branży zakładów sportowych. Zapraszamy do zapoznania się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi aplikacji mobilnej bukmachera Totolotek.

Instalowanie aplikacji na Android 

Ściągnięcie pliku instalacyjnego możliwe jest tylko i wyłącznie ze strony bukmachera. W tym celu musimy udać się do podstrony oznaczonej „mobile”

Spowodowane to jest tym, że Google nie udostępnia w oficjalnym Sklepie Play do pobrania żadnych aplikacji firm bukmacherskich.

Przed pobraniem pliku będziemy musieli zmienić ustawienia bezpieczeństwa w swoim urządzeniu. (Ustawienia – Więcej – Bezpieczeństwo lub Ustawienia – Zabezpieczenia – zgoda na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play).

Następnie na podstronie „mobile” możemy kliknąć przycisk POBIERZ, gdzie po ściągnięciu aplikacji zostanie ona zainstalowana na naszym urządzeniu.

Instalowanie aplikacji na iOS 

Zdecydowanie krótszą i łatwiejszą drogę do pozyskania aplikacji mobilnej Totolotek mają użytkownicy smartfonów i tabletów z rodziny Apple. Plik instalacyjny znajdą oni bowiem w oficjalnym sklepie App Store. Aplikacji wyszukamy po frazie „Totolotek Sport” od razu w sklepie bądź możemy przekierować się do niej wchodząc ze strony bukmachera – podobnie jak w przypadku Androida – w zakładce „mobile”.

Co potrafi aplikacja? 

Za pośrednictwem aplikacji mobilnej mamy dostęp do:

rejestracji konta gracza

pełnej oferty zakładów przedmeczowych

– pełnej oferty zakładów live

dokonywania zasileń konta

wypłat środków

– szybkich zakładów

Zwłaszcza ostatnia pozycja jest dedykowana dla użytkowników aplikacji, gdzie za pośrednictwem jednego kliknięcia możemy „puścić” zakład live.

Podsumowanie

Totolotek to najstarszy, ciągle działający bukmacher na polskim rynku. Totolotek wciąż pragnie się rozwijać i podążać za najnowszymi trendami, o czym świadczyć może oferta powitalna, a także aplikacja bukmachera. Totolotek wychodzi naprzeciw swoim graczom proponując różne promocje, zwłaszcza zwiększające ewentualne wygrane.

Bukmacher choć „wizualnie” nie należy do czołówki na polskim rynku, to warto rozważyć u niego grę, chociażby ze względu na pewnego rodzaju stabilność. Oferta bukmachera, a także promocje wyglądają całkiem solidnie. Zwłaszcza oferta powitalna jest jedną z najlepszych, aktualnie dostępnych w Polsce.

Jeżeli nie Totolotek, to gdzie zagrać? 

 

LVBET to jeden z młodszych, polskich bukmacherów. Zakłady te wprowadziły niedawno do swojej oferty transmisje wideo. Ponadto bukmacher charakteryzuje się sowitą ofertą powitalną, która może wynieść aż 1500 PLN.

 

unibet appGlobalna marka jaką jest Unibet posiada bardzo rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich.  Ponadto w Unibet mamy do dyspozycji pierwszy zakład bez ryzyka do 200 złotych. Oprócz zakładów bukmacherskich, zagramy tutaj w sloty, czy pokera. Minusem bukmachera jest brak polskiej licencji, co wiązać może się z ryzykiem konsekwencji prawnych

 

Zakłady bukmacherskie Energy Casino prężnie postawiły na promocję poprzez kanały społecznościowe. W tym celu wprowadziły też ciekawą ofertę powitalną, a połączenie to ma przynieść sukces. W Energy Casino otrzymać możemy bonus powitalny 200% aż do 1000 PLN oraz freebet w wysokości 20 PLN. Skorzystaj z naszego ekskluzywnego Energy Casino kod promocyjny!

 

Kod promocyjny Totolotek BETTORS ważność: 31.12.2019
Ostatnia aktualizacja: lipiec 2019 r